złoty zegarek

Złoty zegarek dla mężczyzny – zapoznaj się z naszymi propozycjami!

Wybór idealnego zegarka męskiego, to nie lada wyzwanie. Panowie mają określone wymagania, doskonale wiedzą czego chcą i niejednokrotnie poszukują nowoczesnych czasomierzy, oferujących wiele dodatkowych funkcji. Bez względu na to, czy szukamy zegarka dla taty, męża czy brata, czy też sami jesteśmy mężczyznami, którzy chcą kupić sobie nowy zegarek, zawsze warto zwrócić uwagę na pewne klasyczne i ponadczasowe rozwiązanie. Chodzi tu przede wszystkim o złote zegarki. Dlaczego godne są one zainteresowania?

Po pierwsze, pasują do wielu okazji i stanowią świetny dodatek do mnóstwa stylizacji. Po drugie, są na tyle uniwersalne, że mogą być noszone przez Panów w młodym, średnim i starszym wieku. A po trzecie, na rynku mamy dostęp do mnóstwa modeli, które mogą być bardzo funkcjonalne.

Coś klasycznego- czyli złota bransoleta

Jeżeli złoty zegarek ma mieć klasyczny wygląd i jeśli ma nawiązywać do tradycji, to warto z bliska przyjrzeć się modelowi stworzonemu przez markę Atlantic. Zegarek pochodzący z serii SEACREST 503564531. Jest to swoistego rodzaju połączenie elegancji, prostego designu i sporej odporności na uszkodzenia. Model ma okrągłą kopertę o średnicy 38 mm, zdobi go złota bransoleta, a na samej  tarczy poza indeksami wskazującymi godzinę można znaleźć także datownik. Można śmiało stwierdzić, że taka wersja jest bardzo minimalistyczna, a co za tym idzie będzie idealnym wyborem na wiele okazji. W końcu zegarek stanowi pewnego rodzaju biżuterię i musi pasować do stroju, a każdy elegancki mężczyzna, na pewno zwróci uwagę na ten model. 

Coś nowoczesnego- czyli praktyczne funkcje

Każdy mężczyzna wybierając dla siebie nowy zegarek zwraca uwagę nie tylko na jego wygląd zewnętrzny, ale także na wszystkie dodatkowe funkcje. Jeśli mowa już o złotych czasomierzach, to w tym miejscu należy wspomnieć o modelu wyprodukowanym przez markę Casio. Zegarek Casio G-Shock GMW-B5000GD-9ER, to połączenie klasycznego wyglądu z nowoczesną technologią. Przede wszystkim, model ten dostępny jest w wersji z elektronicznym wyświetlaczem. Zegarek zasilany jest baterią słoneczną, więc można śmiało powiedzieć, że jest praktycznie bezobsługowy. Lecz to nie wszystko, producenci ukryli w nim moduł Bluetooth umożliwiający bezprzewodowe łączenie się zegarka ze smartfonem. Do tego dostępna jest synchronizacja za pomocą fal radiowych. Model posiada także automatyczny kalendarz, stoper i wiele innych funkcji. 

Coś dla każdego- czyli złota koperta

Poszukując idealnego zegarka dla mężczyzny można także przyjrzeć się modelom wyposażonym w skórzane paski, ale posiadającym złote lub pozłacane koperty. Niektórzy Panowie bardzo cenią takie połączenia i chętnie wybierają je na co dzień. Skórzany pasek dodaje elegancki, a złota tarcza zawsze jest stylowa i nigdy nie wyjdzie z mody. 

Do ciekawych propozycji można zaliczyć zegarek Calvin Klein K2G2G6C3 oraz zegarek Lorus RM398EX9.

Jedno jest pewne, złoty zegarek, to propozycja na co dzień i na wielkie wyjścia.